Rejestracja zgłoszeń do VII Turnieju Sportowego UKSW została zakończona. Tegoroczny Turniej odbędzie się w 4 dyscyplinach sportowych: piłce nożnej, piłce siatkowej, biegach przełajowych i pływaniu.

UWAGA!! Boisko "Orlik" będzie niedostępne, w związku z tym grupa A (piłka nożna) gra w poniedziałek od godz. 13.00 na boisku "Syrenka" przy ul. Duracza/Gąbińska

24 maja po południu w hali sportowej przy ul. Tołstoja 2 został rozegrany mecz półfinałowy i finałowy wśród zespołów, które grały dzień przed. Są to cztery drużyny w pófinale: Są Gorsi, Redlights, Power Rangers, FC Chydrodestabilimaterializatory. W meczu finałowym VI Turnieju Sportowego UKSW I miejsce zdobyła drużyna FC Chydrodestabilimaterializatory (Wydział Nauk Historycznych i Społecznych), drugie miejsce - Są Gorsi (Wydział Prawa i Administracji), a trzecie miejsce zdobyła drużyna Power Rangers (Wydział Matematyczno-Przyrodniczy).