Rejestracja zgłoszeń do VII Turnieju Sportowego UKSW została zakończona. Tegoroczny Turniej odbędzie się w 4 dyscyplinach sportowych: piłce nożnej, piłce siatkowej, biegach przełajowych i pływaniu.

UWAGA!! Boisko "Orlik" będzie niedostępne, w związku z tym grupa A (piłka nożna) gra w poniedziałek od godz. 13.00 na boisku "Syrenka" przy ul. Duracza/Gąbińska

Zawody pływackie odbyły się w ramach VI Turnieju Sportowego UKSW 25 maja na pływalni w Zespole Szkół Samochodowych i Licealnych nr 2 w Warszawie. Zawody odbyły się w dwóch kategoriach. Poniżej prezentujemy wyniki.

I miejsce w kategorii kobiet zdobyła Nikola Adamska z wynikiem 24,33; II miejsce - Anna Wołowik z wynikiem 26,47; III miejsce zdobyła Magdalena Ratajczyk z wynikiem 27,77.

W kategorii mężczyzn I miejsce zdobył Antoni Kląskała-Mroczek z wynikiem 20, 84; II miejsce - Bartosz Spyra z wynikiem 21,93; II miejsce - Tomasz Michalski z wynikiem 23,03.