Rejestracja zgłoszeń do VII Turnieju Sportowego UKSW została zakończona. Tegoroczny Turniej odbędzie się w 4 dyscyplinach sportowych: piłce nożnej, piłce siatkowej, biegach przełajowych i pływaniu.

UWAGA!! Boisko "Orlik" będzie niedostępne, w związku z tym grupa A (piłka nożna) gra w poniedziałek od godz. 13.00 na boisku "Syrenka" przy ul. Duracza/Gąbińska

Studium Wychowania Fizycznego, Samorząd Studentów UKSW oraz Klub Uczelniany AZS UKSW serdecznie zaprasza wszystkich studentów do wzięcia udziału w V Turnieju Sportowym UKSW.

Turniej przeprowadzony będzie w następujących dyscyplinach sportowych:

1. Piłka nożna,
  2. Piłka siatkowa,
  3. Piłka koszykowa,
  4. Wspinaczka,
  5. Biegi przełajowe,
  6. Pływanie.

Turniej odbędzie się w dniach 16 - 20 maja 2016 r.

Zgłoszenia do udziału w V TS 2016 następują w oparciu o elektroniczny system zgłoszeń (formularz dostępny w zakładce "rejestracja").

Dalsze informacje odnośnie turnieju będą przekazane po upływie terminu składania zgłoszeń.

W Turnieju mogą wziąć udział również pracownicy UKSW.

ZAPRASZAMY!!!