Rejestracja zgłoszeń do VII Turnieju Sportowego UKSW została zakończona. Tegoroczny Turniej odbędzie się w 4 dyscyplinach sportowych: piłce nożnej, piłce siatkowej, biegach przełajowych i pływaniu.

UWAGA!! Boisko "Orlik" będzie niedostępne, w związku z tym grupa A (piłka nożna) gra w poniedziałek od godz. 13.00 na boisku "Syrenka" przy ul. Duracza/Gąbińska

Gratulujemy!!!

16 maja 2016 roku w Hali sportowej rozegrany został mecz siatkówki, w którym wzięli udział 4 zgłoszone przez system drużyny.

Po godzinie 16.00 w dniu 18 maja odbył się V Turniej Sportowy UKSW w dyscyplinie piłka koszykowa w Hali sportowej przy ulicy Tołstoja 2.  W zawodach wzięło udział 5 drużyn.

18 maja na boisku "Syrenka" w Parku Olszyna w Warszawie został rozegrany V Turniej Sportowy UKSW 2016 w dyscyplinie piłka nożna. I miejsce zdobyła drużyna Orły Gawrona, II miejsce drużyna FC Katastrofa i III miejsce zdobyła drużyna FC Albatrosy.

B3 – DEOSY

1. Turniej zostanie rozegrany systemem każdy z każdym.
  2. Mecze zostaną rozegrane do dwóch wygranych setów.
  3. W przypadku, gdy dwie drużyny zdobędą taką samą liczbę punktów w tabeli, zostanie rozegrany dodatkowy mecz decydujący o zajęciu miejsca w Turnieju.

Zbiórka zawodników V Turnieju Sportowego UKSW w dyscyplinie wspinaczka o godz. 16.45 w piątek 20 maja w Hali sportowej (mały sektor) Zespołu Szkół nr 49, ul. Tołstoja 2. Prosimy o punktualne przybycie na zawody.

Uczestnicy zawodów pływackich zbierają się o godzinie 14.45 (20 maja - piątek) w pływalni Zespołu Szkół Samochodowych i Licealnych nr 2 w Warszawie (al. Jana Pawła II 69, niedaleko Arkadii). Wejście od strony parkingu. Prosimy o punktualność. Pływalnia. Adres: Zespół Szkół Samochodowych Licealnych Nr 2, al. Jana Pawła II 69

Uwaga!!! Zawodnicy, którzy biorą udział w Turnieju w biegach przełajowych, zbierają się przy ul. Papirusów 1 w dniu 20 maja o godzinie 11.00. Prośba do wszystkich uczestników o punktualne przybycie na godzinę 11.00 do miejsca zbiórki.

Rejestracja zgłoszeń została zakończona.

Informujemy, że rejestracja zakończy się 11 maja o godzinie 12.00

1. Zawody rozgrywane są w kategorii kobiet i mężczyzn.

PROGRAM ZAWODÓW

1. a) Zawody rozgrywane są na basenie 20 metrowym.
  2. b) W każdym rzucie zostaną rozegrane następujące konkurencje:
  • 40 m st. dowolnym kobiet,
  • 40 m st. dowolnym mężczyzn,
  • sztafeta 2 x 40 m st. dowolnym (nie wliczane do klasyfikacji)

3) SPOSÓB PRZEPROWADZANIA ZAWODÓW

1. a) We wszystkich konkurencjach rozgrywane będą serie na czas. O ostatecznym miejscu decyduje uzyskany czas.
  2. b) Rozstawień do poszczególnych serii dokona kierownik zawodów na podstawie imiennych zgłoszeń zawodników.
  3. c) Zawody rozegrane zostaną zgodnie z przepisami PZP.

4) UWAGI KOŃCOWE

Pozostałe przepisy określa Regulamin Ogólny Turnieju.

1. Zawody zostaną przeprowadzone na sztucznej ściance wspinaczkowej.
  2. Zawodnicy będą mieli do przejścia dwie drogi wspinaczkowe.
  3. O kolejności zajmowanych miejsc decydować będzie suma czasów przejść poszczególnych dróg osiągnięta przez zawodników.
  4. Pozostałe przepisy określa Regulamin Ogólny Turnieju.
  1. Bieg przełajowy zostanie przeprowadzony na dystansie 3000 m.
  2. Bieg przełajowy zostanie przeprowadzony w kategoriach kobiet i mężczyzn.
  3. O kolejności zdobytych miejsc w biegu decyduje czas osiągnięty przez zawodnika na dystansie.

Czas odliczać ostatnie dni do początku piątej edycji Turnieju.