Rejestracja zgłoszeń do VII Turnieju Sportowego UKSW została zakończona. Tegoroczny Turniej odbędzie się w 4 dyscyplinach sportowych: piłce nożnej, piłce siatkowej, biegach przełajowych i pływaniu.

UWAGA!! Boisko "Orlik" będzie niedostępne, w związku z tym grupa A (piłka nożna) gra w poniedziałek od godz. 13.00 na boisku "Syrenka" przy ul. Duracza/Gąbińska

21 maja rozegrany został mecz na boisku siatkarskim na Tołstoja 2. W tym roku zgłosiło się do Turnieju tylko 4 drużyny. Oto wyniki meczu:

I miejsce FC HYDRODESTABILIMATERIALIZATOR
II miejsce Zawsze z tobą chciałbym być przez całe lato...
III miejsce ALOHA
IV miejsce Wolejbol elit

Zawody w pływaniu zostaną przeprowadzone w VII Turnieju Sportowym UKSW 2018 w dniu 24 maja (czwartek) o godzinie 15.00. Organizatorzy proszą uczestników o punktualne przybycie na zawody. Adres pływalni: Zespół Szkół Samochodowych i Licealnych nr 2 w Warszawie, al. Jana Pawła II 69

W najbliższy czwartek, czyli 24 maja, zostanie przeprowadzony Turniej w dyscyplinie biegi przełajowe. Uczestnicy proszeni są o punktualne przybycie na start zawodów o godz. 13.00 na ul. Papirusów 1 tuż niedaleko za McDonalds (Las Młociński).  Zawody rozpoczynają się o godzinie 13.30. Trasa przebiegać będzie według regulaminu. Organizatorzy prześlą e-mala przypominającego o zawodach do każdego uczestnika.

Nadchodzi czas na imprezę sportową na UKSW. W tym roku zapraszamy studentów i pracowników UKSW do udziału w VII Turnieju Sportowym UKSW, który odbędzie w dniach 21-25 maja 2018 r. Gry zespołowe: piłka nożna, siatkówka, koszykówka; gry indywidualne: pływanie, wspinaczka, biegi przełajowe w klasyfikacji kobiet i mężczyzn. Rejestracja uczestników rozpocznie tuż po świętach majowych, a mianowicie już od 7 maja do dnia 15 maja.

W dniu 24 maja na boisku Syrenka w parku Olszyna odbył się mecz finałowy wśród studentów UKSW w dyscyplinie piłka nożna. Pierwsze miejsce zdobyła drużyna UKSWORDZKIE MANIURY (WPiA), II miejsce - Lujwaffe Tarchomin (WPiA) oraz trzecie miejsce zdobyła drużyna Orły Gawrona, która też grała za Wydział Prawa i Administracji UKSW. Podczas wręczenia  nagród obecni byli: menedżer sportu CRS Bielany Robert Banasiuk, Kierownik SWF UKSW Artur Konior, Wiceprzewodniczący Zarządu Samorządu Studentów UKSW Maciej Sawczuk, przedstawiciel AZS UKSW sekcji piłki nożnej Patryk Nawrot.Wręczenie dyplomu i nagrody zwycięzcy VI Turnieju Sportowego UKSW 2017 kapitanowi drużyny UKSWORDZKIE MANIURY (WPiA). Na zdjęciu: Mikołaj Mędrala - kapitan drużyny piłki nożnej, mgr Artur Konior - Kierownik Studium Wychowania Fizycznego UKSW, przedstawiciel CRS Bielany menedżer sportu - Robert Banasiuk

Zawody pływackie odbyły się w ramach VI Turnieju Sportowego UKSW 25 maja na pływalni w Zespole Szkół Samochodowych i Licealnych nr 2 w Warszawie. Zawody odbyły się w dwóch kategoriach. Poniżej prezentujemy wyniki.

I miejsce w kategorii kobiet zdobyła Nikola Adamska z wynikiem 24,33; II miejsce - Anna Wołowik z wynikiem 26,47; III miejsce zdobyła Magdalena Ratajczyk z wynikiem 27,77.

W kategorii mężczyzn I miejsce zdobył Antoni Kląskała-Mroczek z wynikiem 20, 84; II miejsce - Bartosz Spyra z wynikiem 21,93; II miejsce - Tomasz Michalski z wynikiem 23,03.

25 maja 2017 roku odbyła się gra w piłkę koszykową w hali sportowej przy ulicy Tołstoja 2. Tylko trzy drużyny zgłoszone były do udziału w VI Turnieju Sportowym UKSW, a więc trzy drużyny zdobyły następujące miejsca:

1 miejsce zdobyła drużyna Swaggy P MVP, 2 miejsce - Suckersi oraz 3 miejsce zespół Ludi Tim. Gratulujemy!!!

Jak co roku, w Turnieju Sportowym UKSW, jest także miejsce na sporty indywidualne. Biegi przełajowe stają się coraz popularniejsze i tym razem w tej dyscyplinie lekkiej atletyki wystartowało 18 zawodników/zawodniczek 25 maja. Turniej rozgrywany był w dwóch kategoriach: kobiety i mężczyźni.

W kategorii kobiet I miejsce zdobyła Magda Wysocka z wynikiem 15:36,76; II miejsce - Martyna Tyńska z wynikiem 17:34,98; III miejsce - Aleksandra Lis z wynikiem 19:33,14.

W kategorii mężczyzn I miejsce zdobył Łukasz Więckowski z wynikiem 11:53,13; II miejsce - Maciej Sawczuk z wynikiem 12:09,67; III miejsce Krzysztof Budzyński z wynikiem 13:19,46.

Za udział w biegach każdy uczestnik otrzymał upominki od naszego partnera Scanmed, a zwycięzcy otrzymali także puchary za zdobyte miejsca.

24 maja po południu w hali sportowej przy ul. Tołstoja 2 został rozegrany mecz półfinałowy i finałowy wśród zespołów, które grały dzień przed. Są to cztery drużyny w pófinale: Są Gorsi, Redlights, Power Rangers, FC Chydrodestabilimaterializatory. W meczu finałowym VI Turnieju Sportowego UKSW I miejsce zdobyła drużyna FC Chydrodestabilimaterializatory (Wydział Nauk Historycznych i Społecznych), drugie miejsce - Są Gorsi (Wydział Prawa i Administracji), a trzecie miejsce zdobyła drużyna Power Rangers (Wydział Matematyczno-Przyrodniczy).

W najbliższy czwartek, czyli 25 maja, zostanie przeprowadzony Turniej w dyscyplinie biegi przełajowe. Uczestnicy proszeni są o punktualne przybycie na start zawodów o godz. 11.30 na ul. Papirusów 1 tuż niedaleko za McDonalds (Las Młociński).  Zawody rozpoczynają się o godzinie 12.00. Trasa przebiegać będzie według regulaminu (mniej więcej jak na mapie). Organizatorzy prześlą e-mala przypominającego o zawodach do każdego uczestnika.

Turniej Sportowy UKSW już po raz szósty tradycyjnie rozpoczyna się meczem piłki nożnej. Tym razem na boiskach (na Rudzkiej i Olszynce) zagrają zawodnicy 22 drużyn z różnych Wydziałów UKSW. W poniedziałek 22 maja pogoda wydaje się była optymalna dla gry. Temperatura wzrastała dopiero na boisku. Zapraszamy do kibicowania zespołom 23 maja i oczywiście na mecz finałowy, który odbędzie się 24 maja o godzinie 8.00 na Olszynce

W poniedziałek 22 maja br. piłka nożna oficjalnie zainicjowała VI Turniej Sportowy UKSW. Po południu zaś odbyły się rozgrywki w piłkę siatkową. 9 zespołów siatkarskich spotkało się w hali sportowej przy ul. Tołstoja 2, żeby wspólnie zagrać. Zwycięzcę poznamy w dniu finałowym 24 maja.