Rejestracja zgłoszeń do VII Turnieju Sportowego UKSW została zakończona. Tegoroczny Turniej odbędzie się w 4 dyscyplinach sportowych: piłce nożnej, piłce siatkowej, biegach przełajowych i pływaniu.

UWAGA!! Boisko "Orlik" będzie niedostępne, w związku z tym grupa A (piłka nożna) gra w poniedziałek od godz. 13.00 na boisku "Syrenka" przy ul. Duracza/Gąbińska

W dniu 24 maja na boisku Syrenka w parku Olszyna odbył się mecz finałowy wśród studentów UKSW w dyscyplinie piłka nożna. Pierwsze miejsce zdobyła drużyna UKSWORDZKIE MANIURY (WPiA), II miejsce - Lujwaffe Tarchomin (WPiA) oraz trzecie miejsce zdobyła drużyna Orły Gawrona, która też grała za Wydział Prawa i Administracji UKSW. Podczas wręczenia  nagród obecni byli: menedżer sportu CRS Bielany Robert Banasiuk, Kierownik SWF UKSW Artur Konior, Wiceprzewodniczący Zarządu Samorządu Studentów UKSW Maciej Sawczuk, przedstawiciel AZS UKSW sekcji piłki nożnej Patryk Nawrot.Wręczenie dyplomu i nagrody zwycięzcy VI Turnieju Sportowego UKSW 2017 kapitanowi drużyny UKSWORDZKIE MANIURY (WPiA). Na zdjęciu: Mikołaj Mędrala - kapitan drużyny piłki nożnej, mgr Artur Konior - Kierownik Studium Wychowania Fizycznego UKSW, przedstawiciel CRS Bielany menedżer sportu - Robert Banasiuk